PIERWSZY TANIEC

poczuj się wyjątkowo

Najważniejszy moment na weselu

Pierwszy taniec Pary Młodej to jeden z najważniejszych momentów wesela, który gromadzi na parkiecie wszystkich gości i otwiera zabawę. Bez względu na doświadczenie i umiejętności małżonków, stają przed tym wyzwaniem wszyscy. My proponujemy pewne niebanalne rozwiązanie, jakim jest połączenie różnych stylów tanecznych, na przykład: romantyczny Walc, energiczna Salsa, szalony Rock & Roll bądź taniec nowoczesny. Możecie wybrać oczywiście jeden ze swoich ulubionych stylów. Cokolwiek wybierzecie, będzie to Wasz wyjątkowy pierwszy taniec. Stawiamy przede wszystkim na naturalność, wasze uczucia i ulubione utwory. 

Pierwsze kroki

Lubicie tańczyć? Dobrze czujecie się na parkiecie? Tak, to doskonale – przechodzimy szybciutko do choreografii. Jeżeli zaś taniec to dla Was coś zupełnie nowego czy nie czujecie się komfortowo na parkiecie lub nie wierzycie w swoje możliwości to jesteśmy tutaj by to zmienić. Już po kilku lekcjach będziecie czuli się lekko i zwiewnie na parkiecie, a podstawowe kroki taneczne same wejdą Wam w nogi. Gwarantujemy na zajęciach luźną atmosferę i świetną zabawę.  

 

Choreografia

Dopasujemy ją do Waszego charakteru, potrzeb i umiejętności. Niepowtarzalny układ taneczny stanie się wyjątkowym rozpoczęciem wesela. 
Możliwości jest niezliczona ilość – delikatny pełen uczuć i miłości czy pikantny z dozą szaleństwa.
Do każdej choreografii chętnie dodamy akrobacje taneczne czy podnoszenia, które z pewnością zrobią niesamowite wrażenie na gościach.